.www.efs.com.tr...www.efsyayingrubu.com...
Laminart Dergisi...Since 1999

Laminart Dergisi LOGO

Editörden

Editörden

 

Her zaman doğru, güncel araştırmalarıyla beğeni kazanan, her araştırması kaynak niteliğinde olan ve gündemi yakından takip eden sektörün lideri derginiz LAMİNArT yine dopdolu!

LAMİNArT Dergimizin araştırma dosyaları güncel bilgiler ile birlikte devam ediyor. Bu sayımızın dosya konusu: “Yonga Levha & Melaminli Yonga Levha”. Ülkemizde; MDF ve yonga levhada dünya üretiminin yüzde 5’ini, laminat parkede ise yüzde 10’nu, MDF ve Yonga Levha Sanayicileri Derneği (YOMSAD) üyeleri üretmektedir. Ülkemizde yonga levha üretimi yapan tesisler 20.758 (m3/gün), 6.642.563 (m3/yıl) kapasiteye sahiptir. Son 20 yılda yapılan yatırımlarla dünyanın en yeni ve modern tesislerine sahip olan Türkiye yonga & melaminli yonga levha endüstrisinin durumu, yonga levha tesislerinin kapasiteleri, üretim hatları, ürün çeşitleri, son dönemde yapılan yatırımları ve yenilikleri, sorunları, dünyadaki konumu, levha sektörünün geleceği, gibi detaylı bilgilerinden oluşan araştırma dosyamızı sizlere sunuyoruz. Araştırma dosyamıza katılan üretici firmaların yöneticileri ile yapmış olduğumuz söyleşilerle değerlendirmelerini bilginize sunuyoruz. Levha sektöründeki araştırma dosyalarımız güncellenen bilgiler ile birlikte devam edecektir. Dosyamıza katılan ve bizlerle paylaşan kişi ve firmalara teşekkür ediyoruz.

E.F.S.Yayın Grubu’nun her zaman doğru, güncel araştırmalarıyla beğeni kazanan, her araştırması kaynak niteliğinde olan, yurtiçinde ve yurtdışında ilgiyle takip edilen LAMİNArT Dergisinin sektörümüz için hazırladığı dosyayı sayfalarımızda izleyebilirsiniz. Mutfaklarda ve banyolarda; vitrifiyeden seramiğe, mobilyadan armatüre yazın ışıltısını evlerinize getirecek rengarenk tasarımları sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Projeler, araştırmalar, sektörden son haberler, alışveriş sayfaları, ilgi çekici röportajlar, kültür & sanat sayfaları ile LAMİNArT, yine güncel, yine dopdolu! Türkiye’de konusunda tek ve lider LAMİNArT derginiz ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Intermob Fuar sayımızda görüşmek üzere!

Hep birlikte olmak ve paylaşmak dileğiyle…

Sağlıkla kalın..

 • LAMİNArT

 • İMTİYAZ SAHİBİ ve SORUMLU YAZI YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ

  Editör: Funda Şeker Sölemez

  Funda Şeker Sölemez

 • GENEL YÖNETMEN

  Erkan Sölemez

  Erkan Sölemez

 • YAPIM & TASARIM UYGULAMA

  EFS Reklam Mimarlık

  E.F.S. REKLAM

 • BASKI

  Şan Ofset
  Hamidiye Mah. Anadolu Cad. No:50
  Kağıthane/İstanbul
  Tel: 0212 289 24 24

 • YÖNETİM

  E.F.S. YAYIN GRUBU Eski karakol Sokak No:14 D.13 Kızıltoprak Kadıköy İSTANBUL

 • YIL:24
  Ağustos-Eylül 2023
 • Sayı:147 
 • 2 Ayda Bİr Yayınlanır

 • www.laminartdergisi.com